• Copyright © 2012. Oneweb. All Rights Re served

 

Alliansstyrelsen 2018

Telefon Mobil Bostadsadress Ort E-post

Ordförande Jan-Erik Gram 042-303 56 66 073 - 24 2 390 Frontgatan 6 254 56 Hbg janerikgram@hotmail.com

Sekreterare Hans-Göran Svensson 076 - 90 81113 Ask-Upm.-Allé 47 256 57 Ramlösa eru717k@comhem.se

Kassör Lennart Hansson 070- 510 1699 Luciagatan 38 252 69 Råå j.l.hansson@hotmail.com

Ledamot, v. ordf. Cenny Granqvist 0708-53 8235 Lokvägen 24 c 253 52 Påarp cenny.granqvist@comhem.se

Ledamot, v.sekr. Anette Olofsson 0736-56 3240 Veckogatan 14 256 64 Hbg nettan--13@hotmail.com

Ledamot Bertil Melker 070 - 34 09113 Runristargat. 13 253 61 Hbg bertil.melker@telia.com Ledamot Kjell Åkerlund 072- 365 6648 Växsjögatan 32 252 51 Hbg kjell.akerlund@hotmail.com

Suppleant Mats Henriksson 0733-262720 Långgatan 3 252 70 Råå bom.henriksson@hotmail.com

Suppleant Laila Svensson 042-15 02 46 070-570 2942 Kurirgatan 28c 254 53 Hbg mail.rolf@telia.com

Revisor Hans Nilsson 042-59 146 hanscnilsson@swipnet.se

Revisor Bo Pettersson 042-29 74 48 070- 729 74 48 Brunnsallén 95 256 57 Ramlösa bo.pettersson3@comhem.se

Valberedning Bo Pettersson 042-29 74 48 070- 729 74 48 Brunnsallén 95 256 57 Ramlösa bo.pettersson3@comhem.se

Valberedning Penty Nilsson 0728- 760 973 Berzeliusgatan 3 252 39 Hbg penty.nilsson@hotmail.com

Kommittéer: Ansvarig:

Hemsida Tommy Svensson 0738-40 01 98 Häradsgatan 7a 256 59 Hbg tommy-@bredband2.com

Pensionärer Vakant

Cafeteria Anett Olofsson

Banor Bo Karlsson 0762- 20 18 20 G. Adolfs gata 20 252 68 Hbg

Sponsring Kjell Åkerlund

Sponsring Jan-Erik Gram

VU Jan-Erik Gram

VU Lennart Hansson

VU Cenny Granqvist

 

Tävling extern

Tävling intern måndagar.

Tävling intern Bo Karlsson: onsdagar.

Personal Jan-Erik Gram

Hallansvarig Jan-Erik Gram

 

 

 

Besöksadress

Bouleklubben Jutan jutan@telia.com

V Sandgatan 15

252 25

252 25 Helsingborg www.helsingborg.se/jutan

Telefon 042-13 01 20